Udany rewanż w Rybniku

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:45 na hali sportowej w Rybniku przy ul. Górnośląskiej  drużyna  UNII Racibórz r. 2010 w meczu rewanżowym zmierzyła się z RKP ROW Rybnik. Mecz odbywał się w wymiarze czasowym 3 x 20 min. Faworytem spotkania podobnie jak w pierwszym meczu była ekipa z Rybnika, która po bardzo emocjonującym spotkaniu niespodziewanie uległa drużynie przyjezdnych 8:5. Podobnie jak w pierwszym meczu pojedynek był bardzo wyrównany, jednakże tym razem Raciborzanie wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i wykazali się solidniejszą grą w obronie oraz skuteczniejszym atakiem. Ponownie podziękowania należą się przybyłym na halę kibicom, którzy w fantastyczny sposób wspierali obie drużyny. Dziękujemy gospodarzą za miłe przyjęcie i gorącą atmosferę z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania obu drużyn.

[jh]