Zasady obowiązujące zawodników

Zasady obowiązujące zawodników:

1. Na zajęcia treningowe przychodzę minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem.

2. Przed i po zajęciach sportowych pomagam trenerowi przenieść sprzęt sportowy (piłki, tyczki, pachołki, itp.)

3. W czasie zajęć (trening, mecz, turniej itp.) będę w skupieniu słuchał wskazówek trenera. Nie będą rozmawiać z kolegą. Nie będę ,,wchodził" w zdanie osobie, która jest przy głosie. Gdy będą chciał zadać pytanie podniosę rękę.

4. Będąc na boisku przed treningiem nie wykonuję strzałów do bramki tylko indywidualnie lub z kolegami rozgrzewał się z piłką (żonglerka, podania, itp.)

5. Napój (woda niegazowana) zostawiam za linią boczną w ustalonym przez trenera miejscu. Spożywam napój tylko za zgodą trenera, w określonych przerwach podczas zajęć.

6. Będąc na boisku pamiętam, że nie wolno ze względów bezpieczeństwa wykonywać niebezpiecznych czynności (wieszać się na bramkach, płocie, huśtać się, skakać)

7. Po zajęciach sportowych nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (puste butelki, reklamówki, itp.), tylko wyrzucam je do pojemnika na śmieci.

8. W czasie wolnym, we własnym zakresie podnoszę swoje umiejętności.

9. Godnie reprezentuję klub oraz miasto na zajęciach sportowych, a także w życiu codziennym.

10. Wszystkie swoje obowiązki (szkolne, domowe, sportowe) wykonuję z pełnym zaangażowaniem.

11. Jeżeli nie jestem pewien godziny zajęć, meczu, bądź jakiejkolwiek innej sprawy sprawdzam na stronie internetowej lub kontaktuję się z trenerem. Jeżeli nie będę na zajęciach, meczu, turnieju bądź spóźnię się to zawsze powiadamiam przed tym faktem trenera.

12. Jeżeli źle się czuję bądź odczuwam inne dolegliwości, natychmiast informuję o tym trenera.

13. Jako przyszły piłkarz nie używam wulgarnych, obraźliwych słów wobec bliskich, kolegów przeciwników, gdyż mam szacunek do siebie i wszystkich osób. Gram zawsze "fair play".

Wiadomości (utwórz nową)